• info@ofiskoltugu.info
  • Call Us: 0(554) 583 12 05
  • Aldekon Eğitim Ofis Mob. İnş. Tur.İth.İhr.San. ve Tic. Ltd. Şti.
ANAHTAR TESLİMİ PROJE & TASARIM & UYGULAMALAR
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ofis Koltukları Proje Çalışmaları

Tiyatro, Sinema, Konferans Salonlarında Aldekon Tasarım, Proje ve Mimari Ekip ile Uygulamalarında Kalite Farkı ile Yanınızda.

Aldekon konferans, sinema, tiyatro, seminer, stad koltukları, ofis, kanepe, bekleme koltukları, amfi, okul sırası, ana okulu donatımları, fen ve kimya labratuvar sistemleri, eğitim donatım mobilyaları, tasarım ahşap yönetici ve toplantı masaları, ofis mobilyası ve çalışma masaları, mutfak tasarımları, Aldekon prefabrik yapılar ve çelik binalar, Hastane mobilyaları, üniversite mobilyaları, konferans salonları, MEB, anaokulu donatımı, spor salonu vip koltukları İLE ALDEKON MARKA farkıyla, kalite bilinci ile modern sıra dışı mekanlarda BİR İZ yaratmıştır.

ALDEKON TASARIM MİMARİ PROJE GRUBU bilinçli müşteri mennuniyeti ile hak ettiği gururlu konumuna ulaşmak için çalışmaktadır.

LİDER OLMAK FARK YARATIR.

ALDEKON EĞİTİM OFİS MOBİLYALARI İNŞ. TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Aldekon Mimari Ekip Proje Uygulama

0

Adet Ürün

0

Ürün Çeşidi

0

Adet Proje

0

Üretim/Yıl

Çalışma Politikamız

Aldekon Tasarım, Konferans Koltuk Projeleri, Stad Koltuğu Projelerimiz, Sinema Koltuğu Projeleri, Amfi Sırası Projeleri, Okul Sırası Projeleri, Otel Projelerinde 35 yıllık tecrübe, müşteri mennuniyeti merkezli; kalite anlayışı ve Mimari Ekibi ANAHTAR TESLİMİ PROJE, TASARIM ve UYGULAMALARDA  Kalite Farkı ile Çözüm Ortağınız Olarak Yanınızda.

Stad Koltukları

STADYUM KOLTUKLARI, farklı çeşitte tribün koltukları bulunmaktadır. Saha ya da salon yapımında, yerin büyüklüğü ya da küçüklüğüne göre stad koltuğu fiyatları da değişiklik göstermektedir. Ücretleri değiştiren En Önemli Etkenlerin Başında imalat malzemeleri ve ham maddedir.

STAD

Sinema Koltukları

Sinema koltuğu, akustik çözüm, alev almaz kumaş kaplama, masking, led aydınlatma ve ses izolasyonu uygulamaları ile sinema salonu dekorasyonu sektöründe lider firmamız konumuna ulaşmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu bağlamda; tiyatro ve konferans salonları, ev sineması, stüdyo tasarlıyoruz.

OTEL

Amfi Sıraları

Türkiye’den Dünyaya Aldekon ; Kalite Farkı Yıllık 50.000 Adet Amfi Sıra İle Türkiye’nin Lider Firması Konumuna Kalite, Özveri, Azim ve Müşteri Memnuniyeti İle Liderlik Konumuna Ulaşmıştır.Hedef: Aldekon Kalitesini Türkiye’den Dünyaya Ulaştırmak. Aldekonu Dünya Markası Yapmaktır.

AMFİ
O
F
İ
S

K
O
L
T
U
G
U

Okul Sıraları

İlköğretim sınıf sıraları,lise tipi sınıf sıraları,tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere oturak ve üst tablaları Werzalit, termodin ve ahşap malzemelerden üretilmektedir. Metal bölümleri elektrostatik toz boya ile fırınlanarak boyandığından darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.

OKUL

Ofis Koltukları

Fusce mollis massa vel leo imperdiet ultrices. Cras ut tristique tellus. Morbi velit risus, ultrices vitae sodales ac, aliquam id eros. Vivamus sit amet odio pellentesque odio faucibus tristique. Morbi facilisis, ligula a faucibus pellentesque, orci justo consequat massa, sit amet dapibus dolor diam viverra mi.

SIRA

Ofis Kanepeleri

Ofis Kanepeleri uluslararası tasarım ödüllerine sahip kanepe grupları, farklı atmosferdeki ofislere seslenecek çok geniş bir yelpazeden oluşuyor. Yerli ve yabancı tasarımcıların imzasını taşıyan bu ofis kanepeleri tekli, ikili, üçlü, açılır, yataklı, köşe gibi çok farklı modelden meydana geliyor.

OFİS

Türkiye'den Dünyaya Ofis Koltukları

Yönetici Ahşap Mobilyaları
Çalışma Grubu Ahşap Mobilya
Vip Ahşap Serisi Mobilyaları
Personel Ahşap Mobilyaları
Operasyonel Ahşap Mobilyalar

Vip Ahşap Mobilyaları
Ahşap Toplantı Masaları
Ahşap Banko Ve Kürsü
Ahşap Tv Üniteleri
Ahşap Dolaplar

Vip Konferans Koltuklar
Ahşap Konferans Koltukları
Ekonomik Konferans Koltukları
Özel Tasarım Konferans Koltukları
Yazı sehpalı Konferans Koltukları
Konferans Koltuk Projelerimiz

Stad Koltukları
Sinema Koltukları
Amfi Sıraları
Okul Sıraları
Ofis Koltukları
Ofis Kanepeleri

Ofis Koltuklarında Aldekon Farkı

Ofis Koltuğu Mimari Ekip

Aldekon ürettiği ve teslim ettiği projelerle, TSE- ISO BELGELİ ürünlerle, daha iyi hizmet ve zamanında teslimat için Aldekon proje tasarım ekibi 24 saat sizin için çalışır.

Tasarım Proje ve Uygulama

35 yıllık tecrübe, müşteri mennuniyeti merkezli; kalite anlayışı ile ANAHTAR TESLİMİ PROJE, TASARIM, UYGULAMALARDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAKTADIR

Kaliteli Ergonomik Üretimler

Bursa’dan DÜNYAYA ALDEKON KALİTESİYLE ve FARKIYLA mobilya üretiminde; 5000 m2 kapalı alan, 3000 m2 açık alanı ile SİZİN MEMNUNİYETİNİZ İÇİN ÜRETİM YAPMAKTADIR.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.